06 maja 2020 09:27 | Aktualności

Zapraszamy do konkursu historycznego "Historia w kinie. Kino w historii".

Szanowni Państwo,

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu ma przyjemność zaprosić uczniów klas ósmych szkół podstawowych do konkursu „Historia w kinie. Kino w historii”. Konkurs będzie miał formę zdalną i składał się będzie z trzech rund, w których uczestnicy odpowiedzą na pytania z wiedzy filmowo-historycznej, obejrzą fragmenty filmowe, na podstawie których wskażą wydarzenia oraz postaci historyczne. Quiz odbędzie się 21 maja o godzinie 14.00. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń (imię, nazwisko, szkoła, klasa) na adres luka.wrobel@gmail.com. Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody. Regulamin konkursu dostępny na stronie szkoły.

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego

im. Jana Kasprowicza z Oddziałami