30 maja 2019 20:54 | Aktualności

Jak ten czas szybko mija...

Stało się! Cały rok uczestnictwa w niesamowitym projekcie za nami. Był to intensywny, pracowity, ale jakże ciekawy, innowacyjny czas. Dzisiaj nasi uczniowie otrzymali dyplomy za aktywny udział w programie.  Ostatni rok, rok pracy w programie bardzo dużo wniósł do naszej edukacji. Pracowaliśmy z robotami mBotami, programowaliśmy je za pomocą narzędzia mBlock, stworzyliśmy swoją własną grę matematyczną z wykorzystaniem naszych niebieskich przyjaciół.  Był to okres, w trakcie, którego nie tylko poznaliśmy nowe narzędzia i nowego robota, ale był to czas w którym nasi uczniowie aktywnie ze sobą współpracowali. W zajęciach uczestniczyło 31 #SuperKoderów, 31 młodych ludzi rozwijało swoje umiejętności z zakresu programowania. A wszystko dzięki Wam! Dziękujemy #SuperKoderzy Fundacja Orange  za ten rok i zapraszamy Was na kolejną, niezapomnianą przygodę z programowaniem w nowym roku szkolnym. Drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte.

Superkoderzy Robomatematycy - Zakończenie projektu