17 października 2018 09:33 | Aktualności

Uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klasy I oraz Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klasy I. Wśród zaproszonych osób swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor pan Andrzej Antoniewicz, Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo pan Andrzej Brzeziński, Proboszcz Parafii rzymskokatolickiej św. Mikołaja w Ludzisku ksiądz Piotr Dułak, Dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu Oświaty w Janikowie pani Agnieszka Majkowska, Przewodniczący Rady Miejskiej  w Janikowie pan Grzegorz Czerwiński, Sołtys Sołectwa Ludzisko pani Adriana Pawnuk, przedstawiciel Rady Sołeckiej: pan Marcin Sobczak, Rada Rodziców w składzie: Przewodnicząca pani Marzena Sobczak, pani Agnieszka Kaźmierczak, pani Izabela Giermata, pani Justyna Hes, pani Agnieszka Sobczak, pani Iwona Wnuk, pani Agnieszka Dąbrowska, pani Adriana Pawnuk, Grono Pedagogiczne, rodzice, pracownicy szkoły  i wszyscy uczniowie. Po występie artystycznym uczniów klasy I, rodzice pierwszoklasistów złożyli uroczyste przyrzeczenie, po którym nastąpiło ślubowanie dzieci i dokonanie aktu pasowania na uczniów szkoły. Po krótkiej przerwie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której uczniowie klasy VI i VIII przedstawili ,,Atlas uczniów”. Rada Rodziców wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły złożyła życzenia i wręczyła słodkie upominki. W dalszej części Dyrektor wręczył nauczycielom Nagrody Dyrektora. Uroczystość zakończyła się Jubileuszem 35-lecia pracy zawodowej Dyrektora pana Andrzeja Antoniewicza, podczas którego gratulowano sukcesów zawodowych, licznej rzeszy absolwentów oraz wielu powodów poważania  w środowisku.