| | | AAA
Szkoła Podstawowa im. Jana z Ludziska
w Ludzisku

Galeria

INSCENIZACJA BAŚNI "O DWUNASTU MIESIĄCACH"

Ilość zdjęć: 15

Dnia 14 lutego 2013 r. uczniowie klasy III zaprezentowali inscenizację baśni "O dwunastu miesiącach". Zadbali o przygotowanie scenografii oraz rekwizytów. Popisy młodych aktorów podziwiała cała społeczność szkolna wraz z rodzicami. Zadowolona publiczność gromkimi brawami nagrodziła wyśmienitą grę trzecioklasistów.

pokaż więcej »

Walentynki 2013

Ilość zdjęć: 14

pokaż więcej »

Koza 2013

Ilość zdjęć: 4

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka 2013

Ilość zdjęć: 24

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która od wielu już lat na stałe wpisana jest w kalendarz uroczystości Szkoły Podstawowej w Ludzisku. Organizują ją uczniowie klas 0 – III wraz z wychowawczyniami: p. Mirosławą Radzikowską, p. Małgorzatą Kucharską, p. Justyną Szczutkowską i p. Hanną Brulińską. W bieżącym roku ta miła uroczystość odbyła się 15 lutego 2013 r. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i tańczyły. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie teatralne pt. „O dwunastu miesiącach". Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom pachnące wiosną kolorowe pierwiosnki. Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z Babcią i Dziadkiem. Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Dziadkowie są „najmilszymi” odbiorcami „sztuki” dziecięcej. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia

pokaż więcej »

TŁUSTY CZWARTEK

Ilość zdjęć: 5

W dniu 7 lutego 2013 r. klasa "0" zorganizowała dla całej szkoły sprzedaż pysznych pączków, babeczek, muffinek oraz rogalików! Wszystkie słodkości rozeszły się w błyskawicznym tempie!:)

pokaż więcej »

Przedstawienie Jasełek Bożego Narodzenia i Koncert Kolęd

Ilość zdjęć: 7

21.12.2012 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste przedstawienie Jasełek Bożego Narodzenia oraz Koncert Kolęd.

pokaż więcej »

Warsztaty "Jak poskromić wewnętrznego złośnika?"

Ilość zdjęć: 8

Dnia 6 grudnia 2012 r. odbyły się warsztaty "Jak poskromić wewnętrznego złośnika?", które poprowadziła pani psycholog Donata Liberacka ze Studia Diagnozy i Profilaktyki w Krakowie.

pokaż więcej »

Mikołajki 2012

Ilość zdjęć: 11

Tradycyjnie, jak co roku do naszej szkoły zawitał długo oczekiwany Mikołaj. Dla wszystkich miał prezenty, bo w naszej szkole są tylko grzeczne dzieci :) Nie zapomniał też o pracownikach szkoły.

pokaż więcej »