| | | AAA
Szkoła Podstawowa im. Jana z Ludziska
w Ludzisku

Galeria

Festiwal Projektów Mistrzów Kodowania 2014

Ilość zdjęć: 39

Mistrzowie Kodowania, to ogólnopolski program nauczania programowania opierający się na programie Scratch. W ramach podsumowania trwającej kilka miesięcy pierwszej edycji Mistrzów Kodowania, przedstawiciele szkół biorących w niej udział zostali zaproszeni do Warszawy na Festiwal Projektów Mistrzów Kodowania- imprezę pełną atrakcji i niespodzianek.

pokaż więcej »

Wizyta na lotnisku w Inowrocławiu

Ilość zdjęć: 27

16.06.2014 r. byliśmy na lotnisku w Inowrocławiu. Wycieczka zorganizowana była z pieniędzy Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieliśmy. Było super. Wycieczkę zorganizowały panie Agnieszka Łada-Grobelna i Agnieszka Gnutek.

pokaż więcej »

Wycieczka do Poznania

Ilość zdjęć: 44

30 maja odbyła się wycieczka do Poznania. Zwiedziliśmy Palmiarnię Poznańską oraz nowe zoo. Super też bawiliśmy się w parku linowym.

pokaż więcej »

Dzień Ziemi 2014

Ilość zdjęć: 7

Tegoroczny Dzień Ziemi uczciliśmy unowocześnioną wersją baśni Calineczka. Główna bohaterka, jako trochę magiczny, a trochę super nowoczesny moduł podróżniczy, wędrowała po kraju pokazując nam piękno przyrody. Zachęcała nas do prawdziwego podróżowania i uczulała na troskę o czystość otoczenia.

pokaż więcej »

Wierszowisko w Ludzisku 2014

Ilość zdjęć: 13

23 kwietnia 2014 r. odbył się konkurs recytatorski adresowany do uczniów szkół podstawowych z całej gminy Janikowo. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom twórczości polskich poetów i pisarzy, popularyzacja literatury dziecięcej, dostarczenie uczniom doznań estetycznych oraz wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności.

pokaż więcej »

Klasa VI w odwiedzinach w zerówce

Ilość zdjęć: 4

Dnia 15 kwietnia uczniowie klasy VI czytali swoim młodszym kolegom bajki. Była to wielka niespodzianka dla maluchów. Dzieci bardzo uważnie słuchały. Klasie szóstej serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

pokaż więcej »