| | | AAA
Szkoła Podstawowa im. Jana z Ludziska
w Ludzisku

Galeria

Dzień Ziemi 2015

Ilość zdjęć: 8

Z okazji Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole konkurs poświęcony jednemu maleńkiemu mieszkańcowi Ziemi: wróbelkowi. Wszędzie go pełno, znamy go na wylot. Czy na pewno? Dziewiętnaścioro uczestników z klas 2-6 wzięło udział w konkursie. Najwięcej punktów zdobył Tomek Stempowski z kl6. Znawcami wróbli okazały się również: Zosia Hes i Ania Siemińska z kl2,Kasia Olszewska z kl.3, Dominika Drop z kl.4 i Julka Samulska z kl.5.

pokaż więcej »

Zabawa karnawałowa - 6.02.2015r.

Ilość zdjęć: 33

Chcesz obejrzeć filmik z pokazu tańca? Zajrzyj w zakładkę Wydarzenia/Uroczystości.

pokaż więcej »

Przedstawienie "Czerwony Kapturek" - 6.02.2015 r.

Ilość zdjęć: 13

Uczniowie klasy szóstej pod opieką przewodniczącej Rady Rodziców pani Elżbiety Karmowskiej przygotowali spektakl "Czerwony Kapturek". Występ odbył się podczas zabawy karnawałowej. Dzieci z ogromną radością oglądały przedstawienie starszych kolegów. Chcesz zobaczyć więcej? Zajrzyj w zakładkę Wydarzenia/Uroczystości, a znajdziesz tam filmik.

pokaż więcej »

Wszystkim Babciom! Wszystkim Dziadkom! - 29 stycznia 2015r.

Ilość zdjęć: 47

Święto Babci i Dziadka to uroczystość, która stała się już tradycją Szkoły Podstawowej im. Jana z Ludziska w Ludzisku W tym roku uczestniczyło w niej 120 babć i dziadków. Przybyłych gości serdecznie przywitał dyrektor szkoły Andrzej Antoniewicz, który w imieniu swoim oraz pracowników i uczniów złożył Seniorom najlepsze życzenia. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie wszystkich klas przedstawili swoje programy artystyczne. Były recytacje wierszy, piosenki, tańce oraz gra na instrumentach. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, uroczystego "Sto lat" i wspaniałego okolicznościowego tortu, który upiekła dla gości mama Uli. Po uroczystym odpaleniu fontann tortowych wszyscy zostali zaproszeni na degustację pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Był to niezwykły dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

pokaż więcej »

Gwiazdy Szeryfa Praw Dziecka wręczone!

Ilość zdjęć: 35

W dniu 10 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyła się gala wręczenia Gwiazd Szeryfa Praw Dziecka. Odznaki otrzymali: ksiądz proboszcz Piotr Dułak, poseł RP Krzysztof Brejza, przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Roman Kiełb oraz dyrektor naszej szkoły Andrzej Antoniewicz. Klasa V i klasa II pod opieką pań: Agnieszki Łady-Grobelnej, Marzeny Kowalik i Hanny Brulińskiej przygotowały dla naszych gości występy artystyczne. Serdecznie dziękujemy odznaczonym za pomoc i wsparcie w realizacji działań związanych z ochroną praw dziecka.

pokaż więcej »

Mikołajki 2014

Ilość zdjęć: 35

Jak co roku Mikołaj nie zapomniał o naszej szkole. Wszystkie dzieci, które były grzeczne oraz te, które obiecały poprawę dostały słodki prezent. Mikołaju zapraszamy za rok ;)

pokaż więcej »

Konkurs "Jeden z dziesięciu"

Ilość zdjęć: 7

Dnia 5 grudnia wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w konkursie "Jeden z dziesięciu" zorganizowanym przez Radę Rodziców. Wszyscy świetnie się bawili i każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Zwycięzcom gratulujemy!

pokaż więcej »