informatyka

19.03

Witajcie na informatyce. Jak się czujcie? Mam nadzieję, że jesteście w dobrych nastrojach? Wiem, że nie możecie mi odpowiedzieć na tej stronie, ale spróbujcie przez Wiadomości Librusa. Jeśli nie otwieraliście jeszcze własnych kont, to taka informacja:

• Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie. (portal.librus.pl)

I to jest właśnie zadanie z informatyki na dziś- zalogować się na własne konto na Librusie i napisać do minie.  Jeśli nie macie pomysłu, co napisać, to może być tylko  dzień dobryUśmiechUśmiech

I.B.

Jeśli ktoś potrzebuje przytulaska, to zapraszam tutaj: przytulasek

*******************************

18.03

Brawo! Cieszę się, że się zalogowaliście na LearningApps. Niektórzy przejrzeli dużo zadań Uśmiech. Super! Sprawdźcie proszę, czy możecie wysłać do mnie list przez LearningApps?Wystarczy tylko napisać JESTEM!

***************************

Witajcie!

Wiem, że tęsknicie za szkołą. I Szkoła za Wami też.

Proponuję Wam pierwsze zadanie w internetowej szkole z informatyki:

Na stronie https://learningapps.org/ założyłam dla Was konta.

Jak się zalogować? Login i hasło takie same jak na konto Scratch.

Po zalogowaniu obejrzyjcie sobie zasoby tej platformy. W późniejszym terminie nauczyciele będą Wam zadawać różne zadania do wykonania na tej stronie.

Jeśli ktoś ma ochotę, to może napisać do mnie na Synergii o tym,  co ciekawego tutaj znalazł. Możecie też pisać na inne tematy. Nie jestem w szkole, ale cały czas o Was myślę.

Powodzenia, bawcie się dobrze.

I.B.