przyroda

Witajcie!

Domyślam się, że niektórzy z Was bardzo się już nudzą. Dezaprobata, a niektórzy boją się z powodu tej paskudnej choroby, która uwięziła nas w domach. Zaklepany

Mam dla Was dobrą wiadomość- na przyrodzie czekają na nas tematy, które pomogą Wam zrozumieć wiele spraw i podpowiedzą, ja zadbać o zdrowie.

Na początek temat: Zdrowy styl życia. (podręcznik, strony 114-118)

Kiedy dowiecie się, na czym polega zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, prawidłowa higiena ciała, to trzeba będzie te wszystkie mądre zasady wprowadzić w życie.  Zacznijcie od siebie, a potem zadbajcie o rodzinę. Na początek zaproponujcie innym wspólną gimnastykę (nie musi być tylko o poranku).

Może przydałoby się przygotować dla domowników infografiki (takie rysunki z podpisami- jak na przykład Zasady mycia rąk w szkolnej toalecie)? Wiem, że uwielbiacie rysować, więc proponuję coś narysować.... może piramidę żywieniową do powieszenia na lodówkę, a może zestaw ćwiczeń... Niech każdy zdecyduje, co uzna za najpotrzebniejsze w domu.

Miłej zabawy!

Jak się wszyscy postaramy, to wkrótce wszyscy zdrowi  spotkamy się w szkole.

I.B.

Jeśli ktoś ma ochotę, to może skontaktować się ze mną przez wiadomości Synergii. Jeżeli nie korzystaliście dotychczas z własnych kont, to Wasi rodzice mają możliwość ze swojego konta  wygenerować Wam Wasze hasło.

• Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie. (portal.librus.pl)