język polski

Witam serdecznie !

Zapraszam Was do Krainy Wspomnień, w której znajdziecie ciekawe filmy, audiobooki, interaktywne ćwiczenia multimedialne, podsumowania, słowniczki.

Jeżeli pragniecie znaleźć się w tej Krainie, musicie podążać drogą według podanych wskazówek.

Zdalne lekcje- Gov.pl/Przedmioty/Język polski/Klasa 4/Pisownia "nie" z różnymi częściami mowy (Lekcja z e-podręcznika i Materiał dodatkowy); Baśnie ( Lekcja z e-podręcznika i Materiał dodatkowy).

Niedawno "zwiedzaliśmy " akademię Ambrożego Kleksa. Czy chcielibyście poznać nowych bohaterów ? W "Tajemniczym ogrodzie" F.H. Burnett czekają na Was: Mary Lennox, Colina Craven, Dick Sowerby i...Zachęcam do przeczytania nowej lektury.

Mamy dziennik elektroniczny, dzięki któremu będziemy w stałym kontakcie.

Kraina Literatury i Nauki o Języku. Zachęcam do wykonania wybranych ćwiczeń i zadań znajdujących się na wskazanych stronach:

LearningApps.org;

pisupisu.pl;