Pedagog / logopeda

Najnowsze informacje możecie na bieżąco czytać
na stronie facebookowej naszej szkoły.

25 LUTEGO ODBYŁ SIĘ II SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY.

Uczestnicy recytowali przygotowane przez siebie wierszyki, następnie losowali kopertę w której znajdowały się wyrazy, wyrażenia, zdania, które musieli poprawnie wyartykuować. Jury w składzie mgr Olga Burzak (logopeda, neurologopeda) i mgr Hanna Brulińska wyłoniło zwyciezców. Złoty medal i I miejsce otrzymali Hubert Kapica, Mikołaj Czapla, Karmowski Jacek i Krzysztof Gromada. Srebrny medal i II miejsce Kamila Burak, Aleksander Fryczkowski, Amielia Niedźwiecka, Martna Grzelak. Brązowy medal i III miejsce Michał Grabowski, Mateusz Kamelski, Magdalena Brocka i Gabrysia Ziętkowska.

Łez wzruszenia nie kryli sami uczestnicy  i ich rodzice. 097o.jpg [300x225]

Zwycięzcom gratulujemy!!!!!!!!!!

Rok szkolny 2013/2014

Na zajęciach logopedycznych uczniowie naszej szkoły korzystają z najnowszych komputerowych programów logopedycznych, które bardzo uatrakcyjniają zajęcia.

220.gif [576x432]

223.gif [576x432]

Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

W tym roku nasza szkoła bierze udział w konkursie "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń". W ramach akcji realizowane będą zadania konkursowe. Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie od 20 września 2013 r. do 30 kwietnia 2014 r. Szkolnymi koordynatorami są pani Agnieszka Gnutek i pani Agnieszka Łada-Grobelna.

Nie pal przy mnie proszę!

Znajdź właściwe rozwiązanie.

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się do ogólknopolskiej kampanii antynikotynowej organizowanej przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Program profilaktyczny obejmie uczniów klas I-III i IV-VI. Realizatorami programu są panie: Agnieszka Gnutek, Agnieszka Łada-Grobelna i Marzena Kowalik.

Obudź się!

Tradycyjnie już witamy nowy rok szkolny akcją "Obudź się - młodzi przeciw uzależnieniom". W naszej szkole podczas zajęć odbyły się pogadanki na temat szkodliwości używek. Uczniowie chętnie uczestniczyli w akcji i edukowali młodszych kolegów i koleżanki.

8 lutego 2013 roku o 10.30 odbył się konkurs logopedyczny. Jury w składzie - przewodnicząca mgr Olga Burzak logopeda,pedagog,psycholog dziecięcy oraz mgr Agnieszka Gnutek,mgr Marzena Kowalik, mgr Iwona Bednarek- wyłoniło zwycięzców:

miejce I       Martyna Giża z klasy III

miejsce II    Olaf Pawnuk z klasy II

miejsce III   Oliwia Szczepuła z klasy III

Jacek Karmowski z klasy IV

Pozostałe dzieci zostały wyróżnione za udział w konkursie.

konkurs_logopedyczny_8022013_036.jpg [300x225]

agaggag.jpg [484x363]

Rodzicu !!!  Obserwuj swoje dziecko,

rozmawiaj z nim,

znajdź dla niego czas!!!

555.jpg [340x255]

222.jpg [340x255]

11 stycznia 2013r. przeprowadziliśmy kolejne zajęcia związane z akcją "Obudź się". Zajmowaliśmy się bardzo ważnym zagadnieniem

"Postaw na rodzinę"

Do happeninu edukacyjnego, który prowadzę z młodzieżą przeciwko uzależnieniom, czynnie włączyli się nauczyciele mgr Marzena Kowalik i mgr Agnieszka Gnutek.

444.jpg [300x225]

OBUDŹ SIĘ !!!

Jak co roku w styczniu rozpocznie się kampania "Obudź się". Będzie trwała do końca czerwca. Bardzo serdecznie zapraszam do czynnego udziału uczniów klas IV-VI. Dzieci dostaną specjalne koszulki, ulotki, plakaty pomagające przekazać otrzymaną wcześniej wiedzę na temat szkodliwości alkoholu, narkotyków, papierosów. Przewidziane są liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. W tej edycji na terenie szkoły powieszone będą kolorowe banery ("Postaw na rodzinę", "Obudź się"," Zachowaj trzeźwy umysł").

obudz_sie_10012013_004.jpg [576x432]

UWAGA UWAGA KONKURS LOGOPEDYCZNY

W LUTYM ODBĘDZIE SIĘ KONKURS DLA DZIECI UCZĘSZCZJĄCYCH NA ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE. CHĘTNYCH PROSZĘ O ZGŁOSZENIE UDZIAŁU DO KOŃCA GRUDNIA!. ZAPRASZAM SERDECZNIE ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ !!!!

6 grudnia 2012  odbyły się warsztaty dla klas I-IV pod hasłem

" Jak poskromić wewnętrznego złośnika?" Zajęcia prowadzone  były przez trenera

mgr psychologii Donatę Liberacką z Krakowa i cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły oraz uznaniem  nauczycieli.

Dzieci nauczyły się jak reagować w sytuacjach trudnych, konfliktowych, jak powstrzymywać swoją złość, ćwiczyły metody relaksacji.

Warsztaty zorganizowałam przy wsparciu finansowym pana Romana Kiełba (Profilaktyka Janikowo), któremu serdecznie dziękuję za wspaniałą współpracę!!

Profilaktyka

Dzieci z naszej szkoły czynnie włączyły się w kampanię antynikotynową i stworzyły przy pomocy nauczycieli

pani A.Gnutek,M.Kowalik oraz A.Łady-Grobelnej własną ulotkę zaadresowaną do rodziców pod hasłem

Rodzicu ! Palisz przy dziecku? Twoje dziecko pali z Tobą

BIERNIE

Ulotka została wydukowana w profesjonalnej drukarni, a koszty pokrył poseł Krzysztof Brejza. Serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie.

Szczegółowe informacje w zakładce/ Wydarzenia - Profilaktyka/

******

Indywidualne porady i konsultacje pedagogiczne

codziennie od 12.00-12.30