Super Talent

bez tytulu.jpg [489x142]

Każdy człowiek ma jakiś talent

Nie każdy jednak ma okazję odkryć, rozwinąć i pokazać  innym swoje umiejętności. Pragniemy, aby Gala Super Talentu stała się okazją do pokazania i obejrzenia czegoś wyjątkowego, co być może zaowocuje kiedyś sławą. Może jest między nami przyszły aktor, pisarz, malarz albo wynalazca? Może mistrz świata w sporcie,  albo laureat Nagrody Nobla? Rozejrzyjmy się wokół i poszukajmy tych, z których możemy być dumni.

Regulamin Super Talentu

¨ Uczniowie każdej klasy wytypują spośród siebie osobę, której talentem chcą się pochwalić  przed całą szkołą. (Nie wybierajcie osoby, którą najbardziej lubicie, ale tą, która naprawdę potrafi coś niesamowitego, coś czego nie potrafi nikt inny.)

¨ Wychowawca klasy pomaga  i zatwierdza wybór.

¨ Każda osoba zgłoszona do Gali Super Talentu jest doceniana  i nagradzana na apelu szkolnym. Informację o Super Talencie zapisujemy w specjalnej księdze  pamiątkowej.

¨ Super Talent musi  zostać potwierdzony, tzn. laureat pokaże co potrafi, a jeśli taki pokaz nie jest możliwy w szkole, to przynosi dowód- np. dyplom.

¨ Osoba wytypowana ma prawo nie zgodzić się na udział w Super Talencie, ale liczymy na to, że koledzy potrafią zachęcić i spowodować, że będzie to wspaniałe przeżycie.

"Gala Super Talentu będzie odbywać się dwa razy do roku: podczas Dnia Edukacji Narodowej i podczas Święta Patrona Szkoły.

¨ Każda osoba będzie mogła wystąpić w Super Talencie wiele razy, jeśli może pochwalić się wieloma talentami.

Nawet jeśli Twój talent nie zostanie doceniony  w tym roku,
 nie rezygnuj z robienia tego, co lubisz i rozwijaj swój talent wytrwale.
Możesz wystartować w
przyszłej Gali.

bez tytulu2.jpg [354x142]

A może nigdy nie sprawdziłeś, czy masz jakiś talent?

Popatrz, co potrafią inni i spróbuj sam.

wiosna 2012

Oliwia Czerwińska kl.6 Super Talent w poezji